O nas

FluidPowerNet (FPN) tworzy niewielki zespół osób pracujących nad przemysłową platformą dedykowaną firmom specjalizującym się w hydraulice i pneumatyce. Dążymy do tego, aby nasza strona była najlepszym z możliwych zasobów dla branży hydrauliki i pneumatyki, który umożliwi pozyskanie trudnych do znalezienia produktów, pomoże upłynnić nadwyżki magazynowe i ułatwi handel z innymi ekspertami branżowymi.

Nie chcemy zmieniać rynku handlu a jedynie przyśpieszyć wyszukiwanie i kupno części zamiennych oraz usług związanych z hydrauliką i pneumatyką. Po dołączeniu do FPN zapewnimy Ci sieć firm zajmujących się właśnie tą branżą, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. FPN jest przeznaczony wyłącznie dla dystrybutorów, producentów i usługodawców - nie współpracujemy z użytkownikami końcowymi lub producentami OEM i jesteśmy całkowicie niezależni.

Poznaj nasz zespół

Peter Annis Współzałożyciel
Nicola Beer Współzałożyciel
Managing Director
Gary Jenkins Współzałożyciel
Technical Director
Chris Howard Commercial Director
Ania Walton Customer support
Francesca Dileto Customer support

Nasza historia

Rodzina Petera pracuje w branży łożysk już od 1945 roku, a BearingNet był pomysłem wuja Petera, Johna Bassa. Założony w 1996 roku BearingNet stał się standardem branżowym. Gary Jenkins jest naszym ekspertem technicznym stojącym za obydwoma firmami, a Peter i Gary są przyjaciółmi już od ponad 20 lat

Po szeroko zakrojonych pracach badawczo-rozwojowych jesteśmy przekonani, że podobna usługa może pomóc branży hydrauliki i pneumatyki, dlatego przystąpiliśmy do tworzenia FluidPowerNet.

Osoby stojące za firmą: Nicola i Chris zajmują się codziennymi zadaniami, jak również kierują zespołem sprzedaży i marketingu w BearingNet i FluidPowerNet.

Francesca jest z nami od 10 lat, pracując zarówno z BearingNet, jak i FluidPowerNet. Posługuje się językiem angielskim, hiszpańskim i włoskim oraz współpracuje z dystrybutorami używającymi FPN. Ania współpracuje z Francescą, pomagając przy prezentacjach strony, obsłudze klienta i wszystkim, w czym nasi członkowie potrzebują pomocy!

Nasza szóstka wraz z nieocenioną pomocą innych członków zespołu BearingNet sprawi, że FluidpowerNet stanie się najlepszą na świecie witryną internetową dla Twojej branży. A wraz z rozwojem będzie coraz skuteczniej dostarczać doskonałe możliwości biznesowe.

Dołącz do nas w tej podróży i zobacz, jak się rozwija! Razem możemy więcej!

Co dalej?

Co robimy?

Jest to baza danych zawierająca miliony części hydrauliki i pneumatyki, które zostały umieszczone przez dystrybutorów korzystających z naszej strony. Firmy zajmujące się hydrauliką i pneumatyką mogą skorzystać z naszej funkcji wyszukiwania, aby dowiedzieć się, który Użytkownik posiada część, której potrzebujesz w magazynie i gotową do wysyłki, co oznacza, że ​​możesz uniknąć długich terminów dostaw producenta! Możesz również zamieścić na stronie swoje własne stany magazynowe, aby inni dystrybutorzy mogli wyszukiwać i przesyłać Ci zapytania. Cały handel odbywa się bezpośrednio między użytkownikami, jesteśmy tylko platformą ułatwiającą ten handel. Jeśli nie możesz znaleźć części w naszej bazie danych, dodaj ją bezpośrednio do strony Poszukiwane (nasze forum zaopatrzenia awaryjnego). Inni użytkownicy zostaną o tym powiadomieni i jeśli będą mogli tę część pozyskać, skontaktują się z Tobą bezpośrednio. Dodatkowo, jeśli masz nadwyżki zapasów, które znajdują się w Twoim magazynie, możesz je w

Kto ma dostęp do FluidPowerNet?

Dostęp mają tylko do dystrybutorzy oraz mali i średni producenci. FluidPowerNet jest stroną handlową B2B i nigdy nie zezwalamy użytkownikom końcowym na korzystanie z witryny. Wszystkie dane na FluidPowerNet (stany magazynowe i dane kontaktowe) są całkowicie poufne - żaden z użytkowników nie może zobaczyć całej listy stanów magazynowych, wyszukiwanie działa według poszczególnych numerów części. Tylko członkowie mogą zobaczyć Twoje dane kontaktowe. Nie musisz się więc martwić, Twoje dane są bezpieczne!

Mam stany magazynowe - czy mogę je sprzedawać na stronie?

Oczywiście! Jeżeli posiadasz stany magazynowe, możesz je umieścic na FPN! Strona jest stworzona do kupowania, jak również do sprzedaży. Współpracujemy z dystrybutorami oraz ich systemami do magazynów od 25 lat - mamy doświadczenie w różnego rodzaju integracjach, dzięki którym Twoje listy będą zawsze aktualne na stronie - nie ważne czy masz na stanie 100 czy 100,000 pozycji. Na początek możesz wysłać do nas listę w dowolnym formacie, a my dodamy ją do Twojego konta. Kiedy którykolwiek z użytkowników będzie szukał części którą załadowałeś, w prosty sposób będzie mógł wysłać Ci zapytanie o cenę i warunki dostawy, a Ty kilkoma kliknięciami bedziesz mógł odpowiedzieć poprzez system lub bezpośrednio na e-mail.

Co dalej?

Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić krótki formularz tutaj, a my wyślemy Ci nazwę użytkownika i hasło na adres e-mail. Nie ma obowiązku dołączenia po bezpłatnym okresie próbnym i nie wymagamy podania danych karty kredytowej, chyba że zdecydujesz się zostać członkiem. Nie odkładaj tego, zarejestruj się już dziś, a pokażemy Ci, jak FPN może naprawdę przynieść korzyści Twojej firmie!